Ілюстративне фото. Пам’ятник Зигіну
Ілюстративне фото. Пам’ятник Зигіну

Світлина ЗМІСТу

З 15 березня по 29 березня у Полтавській громаді триває голосування за нові назви вулицям з другої черги перейменування.

Про це повідомили в «Інституті розвитку міста» 15 березня.

Голосування проходить на онлайн платформі «ЕДЕМ» за посиланням. Свій голос полтавці зможуть залишити під кожною з вулиць. Для цього необхідно обрати варіант, який би ви хотіли бачити у новій назві.

Цього разу місцеві жителі обиратимуть назви для 99 вулиць та провулків Полтавської громади, які увійшли до другої черги на перейменування, 22 з яких знаходяться у селах громади, а 77 – у Полтаві. Повний список вулиць, яким обиратимуть нові назви дивіться тут.

Голосувати можуть жителі Полтавської громади, які тут зареєстровані або працюють чи навчаються, яким уже виповнилося 14 років.  Для підтвердження даних необхідно звернутись до КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради з документами.

Під час голосування необхідно відкрити сайт платформи й натиснути на опитування. Після цього можна побачити аргументацію про те, чому цю вулицю чи провулок виносять на перейменування.

Нижче публікують пропозиції до перейменування й пояснюють чому їх винесли на голосування. Саме з-поміж них жителі громади можуть обрати варіант, який вважають найбільш правильним для перейменування.

Наступним кроком є саме голосування за пропозиції. Після вибору, голос користувача враховує система і пропозиція, що отримає найбільшу підтримку серед людей, стане головною.

Loading...