Полтавщина отримає 58 млн грн на реконструкцію соціальних об'єктів

Автор: Анастасія Добряк, 13 серпня, 14:49

Фото: На Полтавщині реконструюють об'єкти соціальної інфраструктури (Фото – з будівництва дитсадка у с. Давидківці з тг-каналу "Велике будівництво")


Полтавська область отримає більш як 58 млн грн у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України на 2020 рік.

До бюджету Кременчука направлять 12,9 млн грн. До бюджету Миргорода надійде більш як 9 млн грн, а обласний бюджет отримає на реконструкцію соціальних об’єктів 37,2 млн грн. Про це ЗМІСТу відомо з рішення Кабінет Міністрів України, яке ухвалили 12 серпня.

Усього уряд перерозподілив 1,1 млрд грн у межах кредитної програми. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль каже, що ця більше орієнтована на області, які прийняли найбільше переселенців. Власне через це, найбільше коштів спрямували на місцеві бюджети в Луганську, Донецьку, Харківську, Дніпропетровську та інші регіони.

ЗМІСТ писав, що за ці кошти на Полтавщині відновлять 9 соціальних об’єктів. Проєкти є різними за обсягами та характерами робіт, але потрібні місцевим громадам для подальшого розвитку. Як пишуть на сайті ПОДА, у межах програми:

  • капітально відремонтують комплекс будівель Андріївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів Новосанжарського району;
  • реконструюють будівлю Диканського навчально-виховного комплексу ім. М.В. Гоголя;
  • фізкультурно-спортивний, реабілітаційно-відновлювальний комплекс «Колос» у Решетилівці;
  • капітально відремонтують будівлі опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа ім. В. І. Вернадського;
  • реконструюють будівлі стаціонару та госпблоку «Шкіряно-венерологічного диспансеру» під Кременчуцький міський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів;
  • реконструюють нежитлове приміщення під житлові квартири в Кременчуці;
  • реконструюють Центр естетичного виховання в Миргороді.

Попереду – напружена спільна робота з кінцевими бенефіціарами, адже всі об’єкти повинні бути завершені в наступному 2021 році.

Опублікована: 13 серпня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація