Джерело
– ua.interfax.com.ua

Першими вакцину отримають 7 областей країни, інші – отримають свої дози вакцини на наступний день.

Про це повідомив на фейсбук-сторінці головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

У повідомленні йдеться:

«У нас є чіткий план, який дозволяє відразу після прибуття вакцини розвозити її по обласних складах 11 машинами одночасно: 7 областей (Житомирська, Київська, Чернігівська, Черкаська, Полтавська, Вінницька та Київ) отримають вакцину в день розвезення, інші - на наступний день»

Раніше ЗМІСТ писав, що у перший місяць вакцинації заклади, які залучені до надання ліквідації наслідків пандемії коронавірусу, отримуватимуть по 8 тис. грн на кожну медичну бригаду. Ці кошти мають використати для забезпечення готовності до проведення вакцинації, зокрема придбати витратні матеріали та засоби індивідуального захисту. 

Після місяця вакцинації й до завершення кампанії з імунізації від COVID-19 оплату здійснюватимуть за кількість провакцинованих людей. Для щеплення від коронавірусу потрібно ввести 2 дози вакцини. За введення першої дози НСЗУ сплачуватиме 25 грн, а другої – 60 грн.

Нагадаємо, що на Полтавщині створили 53 пункти щеплення для вакцинації від COVID-19. Їх організували на базах центрів надання первинної медичної допомоги та приватних медичних закладів.

Loading...