Полтавська влада хоче порахувати кількість ставків у місті та взяти їх на облік

Автор: Віталій Крицький, 8 листопада, 11:58

Фото: Каскад Пушкарівських ставків


У майбутньому Полтавська міська рада може створити спеціальне комунальне підприємство, яке займатиметься штучними водними об’єктами.

На наступному засіданні міськвиконкому планують прийняти проєкт рішення про утворення тимчасової комісії з інвентаризації штучних водних об’єктів (ставків) та їх гідротехнічних споруд. Її очолить заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко.

Головам Київської, Подільської, Шевченківської районних рад доручать створити таку ж комісії й здійснити інвентаризацію водних об’єктів.

Після цього на підставі отриманих даних міська комісія має скласти загальний перелік ставків та їх гідроспоруд із зазначенням власників або утримувачів, якщо такі будуть.

Як пояснив Олексій Чепурко, в наразі немає організації, яка займається полтавськими ставками. У майбутньому можливо міська влада ініціює створення спеціального комунального підприємства, яке займатиметься ними, або одне з чинних.

Нагадаємо, у Полтаві є Пушкарівські ставки (мікрорайони Половки, Сади 1-2, Огнівка), що є дренажною системою міста для зливової каналізації. Так само як і Шилівські ставки (район Автовокзалу).

Опублікована: 8 листопада 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація