Полтавська влада зобов’яже претендента на земельну ділянку на Браїлках забезпечити житлом ошуканих вкладників на Боровиковського

Автор: Віталій Крицький, 17 грудня, 14:03

Фото: Довгобуд на Боровиковського (Джерело - poltava.to)


Відповідні умови Полтавська міська рада пропише в умовах земельного аукціону.

Голова земельної депутатської комісії Олександр Кісільов розповів ЗМІСТу, що постраждалі вкладники в нерухомість на вулиці Боровиковського, 11 продовжують шукати організацію, яка б погодилася забезпечити їх житлом. Попередньо їм може допомогти фірма «Комбінат виробничих підприємств». При цьому компанія хоче побудувати багатоповерхівки на Браїлках у районі новобудов по вулиці Марії Башкирцевої.

Однак, згідно з законодавством, міська рада не може роздавати вільні земельні ділянки без аукціону. Олександр Кісільов пояснив, що земельну ділянку на Браїлках на найближчій сесії включать до переліку ділянок, які реалізуватимуть через аукціон. Також міська рада пропише в умовах, що забудовник буде зобов’язаний добудувати потерпілим інвесторам будинок.

Олександр Кісільов підкреслив, що не обов’язково «КВП» отримає земельну ділянку, адже все залежить від результатів аукціону: може знайтися інший забудовник, який запропонує вищу ціну за землю та погодиться на умови міської ради. Поки що, попередньо, на це погодився власник «КВП» Сергій Іващенко.

Кісільов розказав, що є наступні варіанти отримання квартир для потерпілих вкладників: уступити право на нерухомість і отримати вільні квартири в мікрорайоні «Садовий» (с. Розсошенці), або чекати будівництва багатоповерхівки на вулиці Боровиковського, 11 на основі вже існуючого фундаменту, або чекати на зведення новобудови на Браїлках.

Раніше депутати доручили управлінню капітального будівництва міськвиконкому розробити детальний план території, обмеженої бульв. Боровиковського, вул. Колективною, вул. Станіславського та бульв. Щепотьєва щоб вивчити можливість внесення до цього плану довгобуду на Боровиковського,11. Це для варіанту продовження будівництва багатоповерхівки на основі вже існуючого фундаменту. Далі детальний план території має пройти громадські слухання.

Нагадаємо, міська влада обіцяла забезпечити ошуканих вкладників із Боровиковського, 11 житлом до осені 2020 року.

Опублікована: 17 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація