PVXNJxlSdsHEzfbD

Учора стало відомо, що начальник управління освіти Юрій Матвієнко написав заяву на звільнення, тож посада наразі вакантна. Сьогодні на сайті Полтавської міськради опублікували, що шукають ще й першого заступника.

За останні два роки в Полтавському управлінні освіти змінилося вже три очільника (це не рахуючи кадрові перестановки заступників). Пригадаємо:

  • Наталія Дорохова була головною освітянкою міста до 17 серпня 2017-го;
  • Леся Марталішвілі керувала управлінням освіти Полтавського міськвиконкому з 25 вересня 2017-го до 28 вересня 2018-го;
  • Юрій Матвієнко очолював управління із 26 листопада 2018-го до середини червня 2019-го.

У вівторок, 18 червня, Юрій Матвієнко подав декларацію перед звільненням з посади начальника управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради, передає ІВ «Полтавщина». А так як в управлінні освіти залишився один офіційний керівник (начальник відділу фінансово-економічної діяльності Оксана Кісільова), то зараз вона і є т.в.о керівника управління.

Заступниця міського голови з гуманітарних питань Людмила Бойченко зазначила, що наразі питання щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника управління освіти коментувати не може, оскільки немає остаточного рішення:

«На сьогоднішній день посада є вакантною».

Тож допоки вирішують, коли проводити конкурс, оголосили інший на заміщення вакантної посади заступника оголосили 20 червня (подаватися можна до 19 липня). Взяти у ньому участь можуть особи, які мають:

  • повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років;
  • або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років;
  • відповідну компетентність, досконале володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

Із детальним переліком необхідних документів можна ознайомитися за посиланням.

Loading...