Полтавський професор боротиметься за медичний «Оскар» в одній із номінацій

Автор: Анна Аксюк, 23 червня, 08:25

Фото: Полтавський професор боротиметься за медичний «Оскар» в одній із номінацій (Джерело - PMG.ua)


Професор кафедри внутрішньої медицини №1 УМСА Максим Дудченко опинився серед фіналістів у номінації «Взірець служіння суспільству».

Крім того, у сезоні 2019-2020 року за медичний «Оскар» у цій номінації змагаються ще три номінанти, які представляють Київ, Волинську область та Харків. Боротьба за найвищу громадську відзнаку триватиме ще понад місяць. Імена переможців оголосять 9-ого серпня.

Минулого року 100-річного професора номінували на звання «Найкращого лікаря». І хоча він не отримав нагороду, колеги проводжали його оплесками стоячи.

«Орден Святого Пантелеймона» є громадською відзнакою, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я. Організатори відзначають, що ця нагорода позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому.

 Медичний «Оскар» - «Орден Святого Пантелеймона»

Конкурсний відбір на присудження найвищої громадської відзнаки для медиків продовжили попри ситуацію з пандемією COVID-2019 та карантинними заходами у країні.

Засідання Національної експертної комісії відбувалося у режимі відеоконференції на платформі ZOOM. Щодня Голови Регіональних рад або їхні представники презентували переможців першого регіонального етапу і висували їх вже на голосування у другому етапі.

Національна експертна комісія складається з Голів Регіональних рад, і буде визначати номінантів на відзнаку та пропонувати 20 найкращих медиків на Орден Святого Пантелеймона та 12 молодих медиків на Медаль Святого Пантелеймона на розгляд Поважній Раді.

Нагадаємо, за «Оскар» медицині змагався і завідувач кафедри хірургії №3 УМСА, д. мед. н., лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії Сергій Панасенко, який потрапив до четвірки фіналістів у номінації «Найкращий лікар».

 

Опублікована: 23 червня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація