rQmo3dmmwO895nyu

«Альфа-Капітал», що належить помічнику нардепа Ігоря Котвіцького Олександру Павлюченку, без документів вивозило зерно з полів Крюківської виправної колонії №29.

На думку правоохоронців, влітку 2018 року, підприємство планувало без обліку вивезти 50 т зерна ячменю з полів держпідприємства «Сільськогосподарське підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України №29».

Якщо ви уявляєте колонії місцем із людьми в смугастих робах, які днями роблять заточки та споглядають у «решітку», то мусимо повідомити: колонії мають господарську діяльність, до якої зазвичай залучають в’язнів.   

Так, у липні 2018 року співробітники УЗЕ зупинили КАМАЗ, що належав ПП «Альфа-Капітал». Вантажівка вивозила зерно з полів колонії та прямувала до складів «Альфа-Капітал» у селі Ульянівка. По документам замість зерна вона мала перевозити пісок. Водій повідомив правоохоронцям, що вже вдруге везе зерно за цим маршрутом (звідси взялась цифра 50 тонн, 2*25).

Надалі «заднім числом» були підроблені документи, що зерно нібито перевозилось до складів «Альфа-Капітал» із метою очистки. На думку прокурорів, злочин спланували: начальник Крюківскої виправної колонії №29 Сергій Довженко, директор ДП «Сільськогосподарське підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України №29» (за даними реєстру юросіб Мін’юсту – Віктор Панченко) та посадові особи «Альфа-капітал».

З ухвал опублікованих в Єдиному державному реєстрі судових рішень відомо, що наприкінці 2018 року по цій справі були проведені обшуки. Зокрема в офісі підприємства в Рунівщині. Крім документації, під час обшуків вилучили 32 тис. доларів, 80 тис. грн та 400 євро, які належали власнику ПП «Альфа-Капітал».

Власником (за даними реєстру юросіб) є Олександр Павлюченко, який є помічником нардепа від «Народного Фронту» Ігоря Котвіцького. Останнього називають «гаманцем» міністра МВС Арсена Авакова. Не зайвим буде нагадати, що фінансовим директором ПП «Альфа-Капітал» є депутатка Полтавської облради від «БПП» Ірина Степаненко.

Профіль Ірини Степаненко на сайті облради

Її ЗМІ пов’язують з сутичками під аркою «Газетного ряду». Адже саме її брат ФОП Віктор Степаненко планував забудувати прохід у будинку, що і стало причиною заворушень між місцевими мешканцями (громадою), охоронцями і титушками забудовника. Сама Ірина Степаненко ці обвинувачення тоді назвала маніпуляцією.

Loading...