Режим світломаскування впроваджують в одному із районів Полтавщини

На території Кременчуцького району запроваджується комендантська година з 20:00 до 6:00. Також в цей час встановлюється режим світломаскування.
Про це повідомляє Кременчуцька районна державна адміністрація.
Комендантська година та режим маскування діятиме з 30 березня.
Що потрібно робити при світломаскуванні:
- обов’язково вимикати вночі світло у квартирах та будинках, на підприємствах, в установах та організаціях;
- «гасити» вуличне освітлення прилеглих до будинків та будівель територій;
- вимикати підсвічування на конструкціях зовнішньої реклами (біл-борди, банери, сітілайти, вивіски);
- щільно зашторювати вікна в оселях.
ЗМІСТ писав, що під час повітряної тривоги у багатоповерхівках Лубен не дотримуються світломаскування.