Режим світломаскування впроваджують в одному із районів Полтавщини

На території Кременчуцького району запроваджується комендантська година з 20:00 до 6:00. Також в цей час встановлюється режим світломаскування.

Про це повідомляє Кременчуцька районна державна адміністрація.

Комендантська година та режим маскування діятиме з 30 березня.

Що потрібно робити при світломаскуванні:

  • обов’язково вимикати вночі світло у квартирах та будинках, на підприємствах, в установах та організаціях;
  • «гасити» вуличне освітлення прилеглих до будинків та будівель територій;
  • вимикати підсвічування на конструкціях зовнішньої реклами (біл-борди, банери, сітілайти, вивіски);
  • щільно зашторювати вікна в оселях.

ЗМІСТ писав, що під час повітряної тривоги у багатоповерхівках Лубен не дотримуються світломаскування.