Рішення про обмеження продажу алкоголю вночі можуть ухвалити вже наприкінці весни

Автор: Віталій Крицький, 16 квітня, 17:15

Фото: Рішення про обмеження продажу алкоголю вночі можуть ухвалити вже наприкінці весни (джерело shpalta.media)


За словами ініціатора обмеження, депутата від «Рідного міста» Едуарда Волкова, регуляторний акт має пройти громадські слухання, погодження Державної регуляторної служби, депутатську комісію й сесію.

Терміни дозволяють винести проект рішення на сесію міської ради (наступну, після запланованої на 25 квітня) яка, можливо, відбудеться вже наприкінці травня-початку червня, розповів Волков.

«”Рідне місто” одноголосно підтримає цю ініціативу. Раніше на міжфракційній нараді я просив голів кожної фракції проаналізувати цей проект рішення й додати свої зауваження, якщо такі є. Поки що ніхто з депутатського корпусу не виступав проти обмеження», – зазначив депутат.

Едуард Волков

Але, додав Волков, у Полтаві існують, на його думку, зацікавлені особи: група бізнесменів-лобістів, власники стаціонарних і тимчасових споруд, які монополізували продаж алкоголю вночі. На переконання депутата, ці підприємці намагаються лобіювати блокування його ініціативи.

Припускаємо, що мова йде про громадську організацію «Підприємці Полтавщини», якою керує бізнесмен Євген Дикань. Ця організація виступає проти обмеження на продаж алкоголю вночі, переконуючи, що реалізація спиртних напоїв відбуватиметься в тіньовому секторі. А це, на переконання членів ГО, шкодитиме як і бізнесу, так і полтавцям.

Євген Дикань

Волков запевнив, що правоохоронці підтримають обмеження, а також думає, що депутати Полтавської міської ради одноголосно й позитивно проголосують за його ініціативу.

Нагадаємо, полтавські депутати хочуть звернутися до Президента й Верховної Ради з вимогою посилити відповідальність за нічну торгівлю алкоголем.

ЗМІСТ вже проводив експертизу, чи варто обмежувати продаж алкоголю в нічний час.

Опублікована: 16 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація