Затонулий танк
Затонулий танк

(Фото – Генштаб ЗСУ)

На межі Полтавської та Сумської областей рятувальники та тероборона підняли з дна річки ворожий танк, що раніше затонув разом з екіпажем.

Про це 31 березня повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України:

«З тілами танкістів проведуть процедури, передбачені українським та міжнародним законодавством. Долю ж бойової машини вирішить відповідна експертна група, також у рамках закону».

Затонулий танк (Фото – Генштаб ЗСУ)

Танк затонув на початку повномасштабної війни. Тоді з Сумської області йшла колона російських військових на танках та БТР, які заблукали, а потім їхню колону розбили українські військові.

«Окупанти їхали колоною в село Кам’яне Лебединського району, що на межі із Полтавською областю, біля села Плішивець Миргородського району (колишній Гадяцький). Хотіли переїхати річку Псел старим дерев’яним мостом, але він не витримав важкої техніки і танк втопився у воді», –пише «АрміяInform».

Через це колона ворога мала повертатися, але закінчилося пальне. Тоді їх знищили українські військові. Частину колони розбили, частину техніки залишили цілою. Російські окупанти розбіглися місцевих лісах, залишили кулемети та зброю. Після цього й неформально оголосили про гадяцьке сафарі.

Loading...