Наслідки ракетного удару по ТРЦ «Амстор»

Військові, які атакували кременчуцький ТРЦ, служать в 52-му гвардійському важкому бомбардувальному авіаційному полку, військової частини 33310.

27 червня літаки ТУ-22 М3 злітали з військового аеродрому, що знаходиться в селищі Шайковка Калузької області. Про це повідомляє Bihus.Info.

За версією журналістів розслідувачів, до бомбардування торговельного цента можуть бути причетні такі члени цього полку.

Командиром полку є Олег Тимошин, тому варто вважати, що наказ атакувати Кременчук належить саме йому. Олегу Тимошину 51 рік, родом з Тули, навчався у Тамбовському льотному училищі. Дружина Ольга, їй 45 років родом з Архангельська. Раніше вони проживали в Оленєгорську 8, що поряд з Мурманськом. У пари є двоє синів. Найстаршому сину Олегу 23 роки, молодшому Івану 19 років.

Пілот, командир екіпажу ТУ-22 М3 Олександр Васін, 27 років, родом з Викси Нижньогородської області. Востаннє на сторінку в соцмережах пілот заходив саме в день бомбардування Кременчука, 27 червня.  За версією журналістів, заходив для того, щоб змінити прізвище. Схоже робив це поспіхом, оскільки лишив фото з іменною футболкою і в формі з шевроном «Васін» тощо. 

Олександр Васін із родини військового. Закінчивши школу, пішов в армію, а далі навчався в Краснодарському авіаційному училищі, з якого у 2017 вийшов молодшим офіцером. Дружина Уляна якийсь час проживала з чоловіком в Шайковці, а згодом переїхала в Москву. 

Військовий Євгєній Криласов станом на жовтень 2020 був молодим командиром корабля, родом з м. Твер. Євгєній навчався в льотному училищі, а з 2016 року потрапив у Шайковку.

Помічник командира корабля, старший лейтенант Едуард Малик, 27 років, родом з Підмосков‘я. Він одружився у 21 рік, закінчив льотне училище і перебрався в Шайковку. Оскільки його дружина Оксана постить фото на фоні будинків з військового містечка, то журналісти припускають, що Едуард на базі. Тому він може бути причетним до атак.

Штурман полку Денис Григорьєв, 40 років, родом з Кірова.  Є версія, якщо Григорьєв у вересні 2021 року був штурманом в Шайковці, то і зараз він обіймає цю посаду. Це робить його потенційно причетним до ракетних ударів.  Разом з дружиною Наталією мають двох дітей.

Штурман Дінар Назіров,36 років, родом з Бугульми. Наприкінці травня Дінар опублікував відео про «бекфаєр», що в класифікації НАТО і є ТУ-22 М3. У нього є дружина Алла та донька. Оскільки Алла не змінювала місце проживання в «Однокласниках», то можна припустити що Дінар і досі служить в Шайковці. Але наразі немає фото, які можуть це спростувати чи довести.

Нагадаємо, росіяни 27 червня вдарили ракетами по торговельному центру «Амстор» у Кременчуці. Зруйновані 10 тис. квадратних метрів – це вся територія будівлі. За інформацією керівника Полтавської обласної прокуратури Антона Столітнього, серед ідентифікованих загиблих 1 працівник «Амстору», 8 працівників магазину Comfy, 1 працівник магазину «Єва» та 7 відвідувачів ТЦ.

Loading...