Серед ідентифікованих загиблих у торговельному центрі «Амстор» є працівники та відвідувачі.

Про це повідомив керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній під час брифінгу 1 липня.

Станом на ранок відомо, що до лікарень Кременчука звернувся 101 постраждалий під час ракетного удару, зокрема одна дитина. Госпіталізували 54 людини, серед яких 31 – у тяжкому стані. Один пацієнт із госпіталізованих помер у лікарні. 

Наразі встановлена загибель 17 людей, а також під час розбору завалів виявили 28 фрагментів тіл. Усі 17 померлих ідентифіковані. За інформацією Антона Столітнього, серед загиблих 1 працівник «Амстору», 8 працівників магазину Comfy, 1 працівник магазину «Єва» та 7 відвідувачів ТЦ.

Загалом до правоохоронців надійшли 44 звернення про зникнення людей. Місце перебування 23 із них встановлене. У розшуку перебуває 21 людина, серед яких 17 – це ідентифіковані загиблі.

Керівник обласної прокуратури говорить, що нині розібрані майже 80% завалів. Залишилися місця, де є небезпека для працівників ДСНС.

Нагадаємо, що росіяни 27 червня вдарили ракетами по торговельному центру «Амстор» у Кременчуці. Зруйновані 10 тис. квадратних метрів – це вся територія будівлі.

Попри заяви міноборони росії і заяви путіна про ракетний обстріл кременчука по «військових цілях», голова МЗС рф сергій лавров заперечив будь-які удари росіянами по Кременчуку.

Як російський диктатор путін виправдовує ракетний обстріл цивільних у Кременчуці, читайте тут.

Loading...