путін вважає, що їхні окупаційні війська не завдають ударів по жодних цивільних об’єктах.

За словами головнокомандувача окупаційної армії, у них є на озброєнні велика кількість «високоточної» зброї, яка дозволяє їм досягати свої цілі. Також він думає, що його армія не стріляє «просто так по полях», а як правило це робиться за результатами розвіданих цілей:

«Немає там ніякого теракту і вибуху. Я ж тут був».

Служба безпеки України це спростувала і встановила обставини запуску ракет по ТЦ «Амстор» у Кременчуці, зібрані численні докази підтверджують, що окупанти свідомо вчинили воєнний злочин.

Відомо, що запуск ракет «Х-22» здійснили із бомбардувальників «Ту-22М3», які злетіли з аеродрому «Шайковка» у калузькій області рф. Самі ж ракети випустили у повітряному просторі курської області.

Нагадаємо, 27 червня російські окупанти вдарили ракетами по торговельному центру «Амстор», де перебувала понад тисяча людей. Зруйновані 10 тис. квадратних метрів – це вся територія будівлі. Наразі рятувальники розчистили 80% території ТРЦ та шукають тіла загиблих. Наразі знайшли понад 20 тіл. 

Проте незважаючи на заяви міноборони росії і заяви вже самого путіна про ракетний обстріл кременчука по «військових цілях», голова МЗС рф сергій лавров взагалі заперечив будь-які удари росіянами по Кременчуку.

Loading...