Міністерство оборони Росії майже за добу визнало ракетний удар по місту Кременчук. За їхніми словами «високоточною зброєю знищили «військовий об’єкт»: ангари із озброєнням і боєприпасами, що надійшли від США і Європи. Але голова МЗС росії Сергій Лавров заперечив взагалі будь-які удари росіянами по Кременчуку.

За словами Лаврова російська сторона не має ніякого відношення до ракетного обстрілу Кременчука і буде сприяти українським колегам в розслідуванні і пошуку винних у пожежі в торговому центрі.

Нагадаємо, 27 червня російські окупанти вдарили ракетами по торговельному центру «Амстор», де перебувала понад тисяча людей. Зруйновані 10 тис. квадратних метрів – це вся територія будівлі. Наразі рятувальники розчистили 80% території ТРЦ та шукають тіла загиблих. 

Також відомо, що воєнні злочинці, які атакували Кременчук, служать в 52-му гвардійському важкому бомбардувальному авіаційному полку, військової частини 33310 населеного пункту Шайковка. На озброєнні полку стоять саме Ту-22М3, які атакували 27 червня Україну ракетами Х-22. Літаки злетіли з аеродрому Шайківка, а пуски здійснювалися з Курської області.

Слідству стало відомо, що адміністрація ТРЦ з 23 червня вирішила не зачинятися під час «повітряної тривоги».

Loading...