Спортсменка з Полтавщини стала чемпіонкою Європи

Фото shyshaky.blogspot.com
Виборола золоту медаль на Чемпіонаті Європи з сумо серед юніорів школярка з селища Воскобійники Каріна Білоус.
Про це повідомляє інтернет видання «Шишаччина».
Дівчина вже не вперше отримує високі відзнаки. Турнір проходив у польскому місті Седльце. Каріна Білоус учениця 9 класу Воскобійницької загальноосвітньої школи.
Валентина Лубенець, директорка Воскобійницької ЗОШ, висловила вдячність тренерці Каріни Яніні Грищенко, мамі Лілії Білоус та генеральному директору СТОВ «Воскобійники» Валерію Капленку, який посприяв поїздці юної чемпіонки на Чемпіонат Європи.
