Свято Водохрещі у Полтаві: перелік заходів

Автор: Єгор Рудь, 14 січня, 11:45

Фото: Свято Водохрещі у Полтаві (фото Олега Журавльова. Водохреща минулого року)


У неділю, 19 січня, полтавців запрошують на купання в ополонці, закриття головної ялинки міста та на прослуховування хору в музеї.

Зануритися в ополонку можна у двох місцях. На «Водохреща 2020» запрошує село Ковалівка, а саме брати Олександр і Юрій Бублики. Свято почнеться о 13:00 на «Березі Свободи». Слідкувати за подією можна за посиланням. Освячення води буде проводити Архієпископ Полтавський та Кременчуцький Федір о 14:00.

Афіша «Водохреща 2020»

Running club Poltava теж підготувала для полтавців святкування Водохреща. Занурення відбуватиметься у Нижніх Млинах, початок о 9:00.

Також у неділю, 19 січня, на містян чекають на традиційному фестивалі «Свято сала», який стартує о 12.00 та закритті головної ялинки міста на Театральній площі. Організатори повідомляють, що на гостей фестивалю чекає особлива родинна атмосфера й незабутнє дійство з концертною програмою.

Афіша «Свято сала»

На зимовий концерт «Від Різдва до Водохреща» запросила полтавців учасниця камерного хору «Гілея» Світлана Гогохія у соціальній мережі. Організатори обіцяють після концерту приємні враження і добрі спогади. Диригентами концерту виступають Ганна Куриленко і Вікторія Дроздова.

Афіша «Від Різдва до Водохреща»

Камерний хор «Гілея» є лауреатом міжнародних хорових конкурсів та фестивалів духовних піснеспівів.

Нещодавно у  Полтаві містяни щедрували йдучи від Свято-Успенського собору до головної ялинки міста. Дорогою полтавці співали популярні українські щедрівки.

Нагадаємо, на минулорічному Водохрещі, на першому міському (центральному) пляжі кілька сотень людей наважилися зануритися в крижану воду.

Опублікована: 14 січня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація