Театр вогню влаштував фаєршоу в парку «Перемога» (ФОТО)

Театр вогню «Індіго» влаштував спалення опудала Масляної під час естно фаєршоу.
Фаєршоу є частиною святкування «Щирої масниці» у парку «Перемога», 29 лютого. Окрім цього, полтавці змогли взяти участь у благодійному забігу та етно перегонах на тюбах.
Нагадаємо, що програма «Щедрої масниці» складається з виступу дитячих аніматорів, виступів студій естрадного вокалу Геннадія Рагуліна, Наталії Май, студії вокалу «Новий час», виступу Андрія Хмари, етноперегонах на тюбах і шоу вогню «Індіго». Також полтавці взяли участь у благодійному забігу.







Фото Олександра Сахарова