Турбота про них. До Дня комунальника допомогу з бюджету міста отримають низка депутатів міськради та фігуранти кримінальних проваджень

Автор: Максим Самойдюк, 6 березня, 17:08

Фото: До Дня комунальника допомогу з бюджету міста отримають низка депутатів міськради та фігуранти кримінальних проваджень


У переліку тих, хто має отримати 700 грн до професійного свята, є люди з доходами «вище середнього».

Святкування дня комунальника обійдеться жителям міста в 2,3 млн грн – саме стільки коштів виділила міська влада на роздачу по 700 грн усім причетним до цього свята. Ми не будемо наводити весь перелік (там тисячі людей), а перерахуємо тільки тих, чий дохід, на нашу думку, дозволяє обійтись без 700 грн.

Важливо. Аби потрапити у перелік претендентів на отримання допомоги міста в розмірі 700 грн, не достатньо бути просто  комунальником.  Потрібно витратити 10 хвилин свого часу та написати заяву на отримання цієї матеріальної допомоги в рамках програми «Турбота». 

Турбота про депутатів

У переліку фігурує низка депутатів міськради, а саме:

  • Сергій Луценко (відкликаний від СДП);
  • Віталій Павлій (БПП «Солідарність»);
  • Едуард Волков («Рідне місто»);
  • Тарас Бойко («Рідне місто»).

Два з них є керівниками комунальних підприємств: Сергій Луценко керує КП «Декоративні культури», а Тарас Бойко – КАТП-1628. Декларації Сергія Луценка за минулий рік ще немає, проте за інформацією журналістів «Полтавщини», його місячна заробітна плата становить 14,5 тис. грн.

Про Тараса Бойко просто скажемо, що він задекларував  30 тис. доларів і 240 тис. грн заощаджень. Також депутат позичив комусь 1 млн доларів і майже 1 млн грн.

Депутат міськради Едуард Волков працює в КП ЖЕО-2. Останню декларацію подавав ще за 2016 рік (депутатом став лише в минулому році). Тоді депутат мав 65 тис. доларів, 25 тис. євро та 160 тис. грн заощаджень. Уже скоро його статки можуть збільшитись на цілих 0,004 %.

Віталій Павлій є працівником КАТП-1628. Декларації за минулий рік ще не подавав. У 2017 році змінив низку робіт, тому неможливо вирахувати його дохід. Заощаджень не задекларував.

Турбота про начальників

Гарна новина для Сергія Сінельніка – жителі міста дадуть йому соціальну допомогу в розмірі 700 грн. Нагадаємо, що у лютому в чиновника була чорна смуга: спочатку йому вручили підозру в корупційному злочині, а потім суд взагалі відсторонив від посади.

До речі, у 2017 році Сергій Сінельнік задекларував майже 400 тис. грн річного доходу.

Василь Воротинцев, керівник «Полтававодоконал», теж увійшов в історію Полтави як людина, під керівництвом якого водоканал перестав платити податки до бюджету міста. Адже замість Полтави гроші від «Водоканалу» тепер отримує Щербанівська ОТГ.

За те, що він залишив бюджет Полтави без 7 млн грн на рік, місто планує надати йому соціальну допомогу в розмірі 700 грн. Родина керівника «Полтававодоканалу» задекларувавала 1,5 млн грн та 245 тис. доларів заощаджень.

Скріншот із переліку

Місто допоможе й керівнику КП «Полтаваелектроавтотранс» Євгенію Зайцеву. Судячи з його декларації, заробітна плата очільника підприємства становить 27 тис. грн на місяць. 

Не зважаючи на те, що багаторічний керівник «Полтава-сервіс» Віктор Передерій звільнився, місто продовжує дотувати його родину. На «Полтава-сервіс» залишилась працювати його дружина Леся Передерій, і вона також може отримати 700 грн. 

Скріншот із переліку

У минулому році дохід родини склав 800 тис. грн. Нагадаємо, що Віктора Передерія підозрюють у хабарництві.

Турбота про бізнес

Полтавське УЖКГ – справжня кухня підприємців! Наприклад, керівник технагляду Віталій Пасько також отримає 700 грн. Віталій Пасько у своїй роботі на УЖКГ робив «паузу» на 2016-2017 роки. У цей час він здійснював для УЖКГ технагляд як ФОП на аутсорсі. Отримав за це від міста  3,5 млн грн. Тепер сума збільшиться до 3 млн 500 тис. 700 грн.

До речі, його колега за технаглядом Альона Харченко, яка за цей же час отримала з бюджету Полтави 8 млн грн, не отримає 700 грн. Їх отримає її сестра Марина.

Ітогі подвєдьом…

Ні, цей матеріал не про чужі гроші. Це про використання коштів жителів міста. Точніше, про їхнє раціональне використання. Ми навели статки цих людей, щоб оказати нераціональне використання бюджету. Ми не проти соціальної допомоги тим, хто її заслуговує та потребує. Проте є сумніви, що вищеперераховані люди принаймні потребують допомоги. І це лише поверхневий аналіз списку.

Зауважимо, що заступник міського голови з питань УЖКГ Олексій Чепурко анонсував флешмоб щодо перерахування начальниками КП коштів на благодійність. Мовляв, або вони відмовляться від соцдопомоги, або перерахують на благодійність. Проте в другому випадку ця благодійність буде коштами платників податків.

Опублікована: 6 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація