У громаді на Полтавщині військові відпрацьовуватимуть заходи оборони

Навчання військових
Навчання військових

(Фото – Полтавський ТЦК та СП)

1 листопада у Лубенській громаді проводяться тренування сил та засобів оперативно-тактичного угрупування.

Про це повідомляє Лубенська міська рада.

Мешканців громади просять зберігати спокій. Відповідно до визначених бойових завдань, військові відпрацьовуватимуть заходи оборонного характеру.

До того ж у Полтавській та Миргородській громадах проведуть навчальні стрільби, а у Горішньоплавнівській громаді запланували технологічний вибух на кар‘єрі.

Нагадаємо, у ніч на 1 листопада Полтавщину росіяни атакували дронами. Усього випустили до 10 «Шахідів». Винищувальна авіація і тероборона знищили 6 дронів, якими атакували Полтавщину.

За інформацією ПОВА, вночі 1 листопада над Полтавщиною збили 3 ворожі безпілотники. Повітряна тривога на Полтавщині тривала впродовж 3 годин.