Після ракетного удару по ТРЦ «Амстор» у Кременчуцькій громаді проводять перевірки торгово-розважальних центрів щодо дотримання безпеки відвідувачів під час оголошення повітряної тривоги.

Про це повідомили 11 липня у Кременчуцькій міській раді.

За результатами перевірки заклади допускаються або не допускаються до подальшої роботи. Власникам даються рекомендації щодо їх роботи під час оголошення повітряної тривоги, а також рекомендації для дій персоналу та відвідувачів закладів у надзвичайних ситуаціях військового характеру.

Забезпечення цивільного захисту є обов’язком керівників, адміністрації закладу. Має бути чіткий алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій, зокрема «повітряної тривоги».

План реагування на надзвичайні ситуації розробляє підприємство з кількістю працюючого персоналу понад 50 людей та затверджується керівником цього підприємства. У господарському підприємстві з кількістю працюючого персоналу 50 людей і менше посадова особа з питань цивільного захисту розробляє Інструкцію щодо дій персоналу у разі виникнення надзвичайних ситуацій.Алгоритм дій для громадських закладів Полтавщини під час «повітряної тривоги» дивіться тут.

Loading...