У місті на Полтавщині запрацювала система відеоспостереження

Фото kremen.gov.ua

У Кременчуці запрацювала Інформаційно-аналітична система «Безпечне місто Кременчук».

Про це, за інформацією офіційного сайту Кременчуцької міськради, повідомив тамтешній міський голова Віталій Малецький.

За його словами, таким чином, їхнє місто зробило черговий крок на шляху до створення безпечного середовища.

Зараз у Кременчуці створено єдиний Ситуаційний центр, в якому відбувається цілодобове спостереження за безпекою в місті. Камерами відеоспостереження обладнані 7 основних перехресть та 4 в’їзди та виїзди з міста. Також, впроваджено роботу програми детекції, розпізнавання та пошуку за державними номерним знакам автомобілів.

Повідомляють, що раніше в місті було реалізовано проєкт «Безпечна школа», який кременчужани виграли на Полтавському обласному конкурсі розвитку територіальних громад у 2019 році. У рамках цього проєкту встановлено системи відеоспостереження у 8-ми кременчуцьких школах.

Зараз система відеоспостереження охоплює всі міські школи.

Загальна кількість камер встановлених у місті – 482 од.