Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Автори – Костянтин і Влада Ліберови

У ніч з 31 грудня на 1 січня на території області діятиме комендантська година. Правоохоронці перевірятимуть та затримуватимуть порушників і в новорічну ніч також.

Про це повідомив «Бабель».

У прямому ефірі телемарафону речниця Національної поліції Мар’яна Рева повідомила, що скасувань комендантської години в новорічну ніч не буде. Поліцейські перевірятимуть людей, перевірятимуть їхні документи, доставлятимуть до підрозділів поліції для встановлення особи або перевірки цієї особи.

Також забороняється використання та продаж піротехніки. 

Нагадаємо, що з 19 листопада почали діяти рішення Ради оборони області щодо змін тривалості комендантської години та продажу алкоголю.

По всій Полтавщині комендантська година стала коротшою й триває з 23:00 до 05:00. Влада проаналізувала безпекову ситуацію й дійшла висновку про доцільність скорочення комендантської години, адже кордони в сусідніх областях під надійним захистом ЗСУ.

Алкогольні напої на Полтавщині у закладах торгівлі й громадського харчування області можна буде придбати з 12:00 до 20:00. Відповідне рішення ухвалила Рада оборони області. Обмеження на продаж алкоголю раніше влада запровадила через зростання кількості злочинів, які скоїли п’яними.

Loading...