Ілюстративне фото

З 19 листопада алкогольні напої на Полтавщині у закладах торгівлі й громадського харчування області можна буде придбати з 12:00 до 20:00. Відповідне рішення ухвалила Рада оборони області.

Про це повідомили у Полтавській обласній військовій адміністрації.

«Пішли назустріч бізнесу. Неодноразово отримували тематичні звернення від мереж супермаркетів, кафе й ресторанів. Крім того, підтримали це рішення й тому, що збільшення часового проміжку дозволить збільшити надходження до місцевих бюджетів податків із роздрібної торгівлі підакцизними товарами», – пише очільник ПОВА Дмитро Лунін.

Напередодні підприємці Полтавщини збирали підписи за спрощення обмежень на продаж алкоголю.

Обмеження на продаж алкоголю влада запровадила через зростання кількості злочинів, які скоїли п’яними

«Побільшало тяжких злочинів, вирішили з військовими та правоохоронцями, що це не можна лишати без уваги. Вдвічі зросла кількість злочинів під алкоголем. Прокурори, поліція, військові наголошують, що зросла не тільки кількість тяжких злочинів, а також є недотримання комендантської години. Мені здається, що така поведінка не на часі. Тому приймаємо точку зору правоохоронців та реагуємо. Посилюємо роботу, будемо зменшувати кількість злочинів», – розповідав начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Нагадаємо, у період комендантської години потрібно дотримуватися світломаскування і забороняється перебувати на вулицях та в інших громадських місцях особам без виданих перепусток, а також рух транспортних засобів. У разі небезпеки люди безперешкодно можуть прямувати до бомбосховищ і в комендантську годину. Обов'язково потрібно мати при собі паспорт.

Також з 19 листопада по всій Полтавщині комендантська година триватиме з 23:00 до 05:00.

Loading...