У Полтаві експоліцейський отримує від колишнього СБУшника підряди на таємне утримання доріг

Автор: Ксенія Омельченко, 14 серпня, 09:55

Фото: У Полтаві екс-поліцейський отримує від екс-СБУшника підряди на таємне утримання доріг (фото - https://autonews.autoua.net)


ТОВ «Будівельна компанія «Старт-Інвест» за півроку отримало 4 підряди на додаткові роботи з утримання місцевих автодоріг від ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Про це повідомляє видання «Наші гроші», з посиланням на систему «Прозорро».

У січні 2019 року «БК «Старт-Інвест» виграла підряд держпідприємства щодо утримання місцевих автодоріг до кінця 2019 року на 135 млн грн. Йшлося про ліквідацію вибоїн, тріщин, осідань асфальтобетонного покриття, заміну бордюрів, заміну і фарбування знаків та огородження, зимове утримання, озеленення, прибирання зупинок тощо.

Нинішні закупівлі додаткових робіт у попереднього підрядника провели за переговорною процедурою для сумісності з уже виконаними роботами. Також замовник посилався на необхідність термінового приведення місцевих автодоріг області до належного стану.

Таким чином сума чотирьох неконкурентних угод склала майже 46% від вартості первинного договору.

Як і раніше, підсумкові відомості ресурсів і кошториси не оприлюднено, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів із ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Нагадаємо, що Полтавська ОДА зареєструвала «Агентство місцевих доріг Полтавської області» у березні 2018 року. Його директор Олексій Басан – колишній старший оперуповноваженийУправління СБУ в Полтавській області.

Підприємство «БК «Старт-Інвест» також створене в 2018 року. І що цікаво, з жовтня 2018 року цією фірмою керує Владислав Слуцький – колишній старший інспектор штабу батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава» ГУНП в Полтавській області.

Компанія з 39 працівниками орендує техніку в ПП «Дорожньо-ремонтне експлуатаційне управління», ТОВ «Трансресурси», ТОВ «Будтехіндустрія Інвест», ТОВ «Інтера-Строй».

За даними системи «YouControl», раніше її засновниками були полтавчани Денис Котов і Валерій Столярчук. Тоді нею керував нинішній заступник директора Ігор Фрідманн, чия дружина Наталія Фрідманн є секретарем Полтавського окружного адмінсуду. Ще раніше фірма належала Ігорю Пащенку з Дніпропетровщини та Богдану Шинкарю з Рівненщини.

Усього «Старт-Інвест» отримав підрядів на 424,28 млн грн. Усі в «Агентства місцевих доріг Полтавської області», крім двох у КП «Аеропорт-Полтава» на 40,79 млн грн.

Опублікована: 14 серпня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація