У Полтаві планують відремонтувати пішохідну зону Першотравневого проспекту

Фото – MyTravel

Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому замовляє проєктну документацію для капітального ремонту.

Роботи оцінили у 440 тис. грн.Про це ЗМІСТу стало відомо з платформи публічних закупівель.

Проєктом мають передбачити капітальний ремонт елементів благоустрою пішохідної зони по проспекту Першотравневому, що обмежена між просп. Першотравневий, 18 та просп. Першотравневий, 22.

Роботи мають виконати до 28 червня.

Нагадаємо, ЗМІСТ писав, що управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому замовляє виготовлення проєктно-кошторисної документації реконструкції дитсадку «Веселка», що розташований за адресою вул. Лідова, 8. Наразі там навчається 68 дітей.

Після реконструкції планують, що будівля вміщуватиме до 126 вихованців. Про це повідомив начальник управління капітального будівництва Максим Медведєв на комісії з містобудування 28 січня.

За його словами наразі вирішується, який вигляд матиме реконструйований дитячий садок. Можливо, він буде двоповерховим.

Також у Полтаві хочуть відремонтувати частину будівлі дитсадку «Ягідка», що працює в пам’ятці архітектури на вулиці Пилипа Орлика. Там планують провести капітальний ремонт харчоблоку та пральні.