Картка поки діятиме тільки у тролейбусах, адже у приватному транспорті нині немає валідаторів, хоча цей тарифний пакет також передбачає знижки у маршрутках.

Для проїзду у транспорті з карткою потрібно на вході здійснити валідацію – прикласти її до валідатора. Квиток потрібно зберігати до завершення поїздки. З «Гаманцем» можлива пересадка протягом 35 хвилин. Мінімальний час поїздки – 5 хвилин до наступної валідації. Кількість пересадок необмежена.  При наступних валідаціях надрукують квиток, де можна побачити залишок коштів.

При кожній валідації з картки списують суму згідно з тарифом, за винятком якщо вже діє пересадковий тариф. Залишок коштів на картці можна побачити внизу квитка. Картку можна поповнити на будь-яку суму (максимальний баланс картки – 5 тис. грн).

Картка активується з моменту продажу і працює від останнього поповнення. Загальний термін дії картки становить 5 років від дати продажу незалежно від поповнень.

Поповнення відбувається через авторизованих агентів (точки продажу) або через сервіс EasyPay.

Поповнити картку можна через EasyPay через застосунок або на сайті за схемою: «Квитки на транспорт – Транспортна картка м. Полтава». Далі введіть номер картки та суму на яку бажаєте здійснити поповнення, оберіть спосіб оплати та вкажіть реквізити банківської картки.

При віддаленому поповнені кошти зараховуються протягом 48 годин. Кошти на картці з'являються після валідації у транспорті. Повторно картку можна поповнювати лише після зарахування коштів. Вдале зарахування коштів ви помітите у рядку балансу на квитку.

Loading...