Полтавський тролейбус
Полтавський тролейбус

(Фото – телеграм-канал «Транспорт Полтави»)

З 28 червня стартує продаж карток за тарифом «Гаманець», що дозволить економити на проїзді у тролейбусі по 1 грн.

Про це повідомив оператор, що впроваджує е-квиток у полтавському транспорті.

Для проїзду у транспорті з карткою потрібно на вході здійснити валідацію – прикласти її до валідатора. Квиток потрібно зберігати до завершення поїздки. З «Гаманцем» можлива пересадка протягом 35 хвилин. Мінімальний час поїздки – 5 хвилин до наступної валідації. Кількість пересадок необмежена.  При наступних валідаціях надрукують квиток, де можна побачити залишок коштів.

При кожній валідації з картки списують суму згідно з тарифом, за винятком якщо вже діє пересадковий тариф. Залишок коштів на картці можна побачити внизу квитка. Картку можна поповнити на будь-яку суму (максимальний баланс картки – 5 тис. грн).

Картка активується з моменту продажу і працює від останнього поповнення. Загальний термін дії картки становить 5 років від дати продажу незалежно від поповнень.

Поповнення відбувається через авторизованих агентів (точки продажу) або через сервіс EasyPay.

Поповнити картку можна через EasyPay через застосунок або на сайті за схемою: «Квитки на транспорт – Транспортна картка м. Полтава». Далі введіть номер картки та суму на яку бажаєте здійснити поповнення, оберіть спосіб оплати та вкажіть реквізити банківської картки.

При віддаленому поповнені кошти зараховуються протягом 48 годин. Кошти на картці з'являються після валідації у транспорті. Повторно картку можна поповнювати лише після зарахування коштів. Вдале зарахування коштів ви помітите у рядку балансу на квитку.

Звернутися із запитаннями щодо е-квитка можна до клієнтської підтримки за номером 0505552777 або 0800400304. Запитання можна надсилати на електронну пошту [email protected].

Стежити за оновленнями можна на сайті.

Детальніше про е-квиток в Полтаві читайте за посиланням.

Loading...