img_0705

У пресслужбі Полтавської міської ради пояснили як працюватиме електронний квиток. Також повідомили, що з 10 червня нову транспортну мережу зможе побачити кожен полтавець, бо її опублікують на сайті міської ради.

Про це написали у телеграм-каналі голови Полтавської громади 9 червня.

З 13 червня полтавці матимуть можливість скористатися електронним квитком у комунальному транспорті. працюватимуть 3 види транспортних карт:

  • «Гаманець» – передбачає знижки у тарифі на 1 грн в тролейбусі та приватному автобусі;. Діятиме в усьому транспорті, термін пересадки – 35 хв;
  • «Проїзний 60 комунальний» – 60 поїздок по 8,5 грн у тролейбусах та комунальних автобусах. Термін дії 30 днів. Діє пересадка тільки на комунальному транспорті 35 хв;
  • «Проїзний 60 єдиний» – передбачає знижки на проїзд у приватних та комунальних автобусах на 5 та 2 грн відповідно. Усього заклали 60 поїздок на місяць.

Час пересадки починає діяти з моменту списання коштів за поїздку з транспортної картки (валідації) і завершиться за 35 хв. Якщо за цей час пасажир пересідає в інший транспорт, то при повторній валідації, кошти з його картки списувати не будуть.

До кінця червня увесь громадський транспорт обіцяють обладнати валідаторами, щоб е-квиток працював і в приватному транспорті.

Центральний пункт продажу електронних квитків відкрили на вул. Гоголя, 12. До кінця червня такі локації з’являться у всіх районах міста.

Loading...