У Полтаві представляють нового голову ОДА (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Автор: Ресурс ЗМІСТ, 12 листопада, 12:55

Фото: У Полтаві представляють нового голову ОДА


У вівторок, 12 листопада, перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов представляє нового очільника області Олега Синєгубова.

Олег Синєгубов – юрист з Харкова, працював у МВС, а потім став викладачем (згодом деканом) Харківської академії внутрішніх справ. Він є засновником двох адвокатських компаній: «Раскосов лойер груп» і «Синєгубов, Соболєв та партнери». Синєгубов також має аграрний бізнес: він є засновником ТОВ «Насіння Слобожанщини», директором якого є його батько Василь Синєгубов. ЗМІСТ вже детально розповідав про нового губернатора Полтавської області.

Кандидатуру Синєгубова на посаду голови ПОДА Кабмін погодив 28 жовтня.

12:50.  У залі облради присутні голови ОТГ, депутати облради, секретар міськради Олександр Шамота, голова облради Олександр Біленький, ректори ПНПУ імені В.Г. Короленка Микола Степаненко та ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка Володимир Оніщенко.  

У Полтаві представляють нового голову ОДА

"Із новим губернатором особисто не спілкувався, брав інформацію з відкритих джерел", - так розповів ЗМІСТу про Олега Синєгубова голова облради Олександр Біленький.

photo5354973046244486090

Також у залі присутні керівник патрульної поліції Полтавської області Віталій Мельничук, очільник ГУНП Полтавщини Андрій Замахін, а також новопризначений голова СБУ в Полтавській області Євген Борзілов. 

Євген Борзілов та Андрій Замахін

У Полтаві представляють нового голову ОДА

13:10.  У президії перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов та поруч із ним новий очільник області Олег Синєгубов.

За словами Сергія Трофімова, президент у своїй інавгураційній промові сказав "кожен із нас президент", маючи на увазі, що всі люди при владі мають на меті покращити життя українців.  І звернувся до Олега Сєнєгубова з пропозиціями щодо того як цього досягти на місці:

  • нульова толерантність до корупції, використання бюджетних коштів тільки цільовим шляхом;
  • закінчення реформи децентралізації та передачі на місця ресурсів для громади;
  • залучення інвестицій у регіони.

"Хочу представити вам нового голову ОДА, хоча це призначення трішки й затягнулося. Можу сказати, це професійна людина, яка має чітку мотивацію. Тому передаю офіційний указ президента про призначення", - сказав Сергій Трофімов.

Олег Синєгубов та Сергій Трофімов

Сам Олег Синєгубов подякував за призначення губернатором Полтавщини та розповів про свої головні завдання як очільника області:

"Хочу подякувати за таку честь бути присутнім та бути призначеним на цю посаду. Своїм головним завданням бачу наведення порядку і зміну місцевої влади для того, щоб люди почули, що йдуть зміни на покращення.  Перш за все, буде зроблений аудит прийнятих раніше рішень на предмет відповідності  їх законам та ефективності. По-друге, мною безпосередньо буде очолено напрямок будівництва. По-третє, в області налічується багато цільових програм, але у більшості своїй вони не знайшли відповідне відображення та реалізацію, тож їх потрібно переглядати. По-четверте ж, відкриємо два офіси в Полтаві: офіс щодо залучення інвестицій та офіс відповідного реформування."

За його словами, це потрібно для того, аби всі реформи президента запрацювали на місцях та кожен відчув зміни на собі.  Крім того, на прохання Трофімова Синєгубов заявив, що через місяць презентують першу програму розвитку області з чіткими строками. 

13:17.  Сергій Трофімов також привітав нового очільника СБУ в Полтавській області Євгена Борзілова. Посадовець, у свою чергу озвучив завдання президента щодо запобігання корупційним проявам, рейдерству. Також він висловив надію, що з новим керівником ОДА наведе порядок у регіоні.

Євген Борзілов

13:20. Перший заступник керівника Офісу президента повідомив, що Олег Синєгубов не є людиною Арсена Авакова та додав, що новопризначений губернатор лише проживав у Харкові.

13.30. Виступають представники ГО міста та області, які звертаються до губернатора з проханнями "навести порядок і відновити законність".

13:39.  Очільник Олег Синєгубов повідомив, що протягом 1-2 днів він призначить  своїх заступників.

Паралельно із офіційним представленням у сесійній залі губернатора, на офіційному сайті президента України опублікували укази:

  • "Про увільнення від тимчасового виконання обов’язків голови Полтавської обласної державної адміністрації Пругла  Олега Євгеновича";
  • "Про призначення О.Синєгубова головою Полтавської обласної державної адміністрації".

13:45. На цьому офіційна частина завершилася та журналісти отримали змогу безпосередньо поставити запитання  Олегу Синєгубову.

 ___ _____ __

Віталій Крицький

Фото Богдана Проскурова

Опублікована: 12 листопада 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація