У Полтаві презентують «Енеїду» мультимедійною мовою

Автор: Анна Єгорова, 6 червня, 14:48

Фото: Юрій Андрухович читатиме нову Енеїду в Полтаві (Джерело - starobilsk.city)


Проект-вистава «Безкінечна подорож, або Енеїда» за текстами Івана Котляревського та сучасного письменника Юрія Андруховича покажуть 9 червня на площі біля театру Гоголя.

Юрій Андрухович читатиме уривки з «Енеїди», а також власні вірші й фрагменти есеїв, що резонують з поемою Котляревського. Марк Токар і Віктор Новожилов озвучують її бароковою музикою й гострою бітовою електронікою. Ольга Михайлюк, режисерка проекту, разом з VJ group CUBE створюють візуалізацію на основі світлин сучасної Полтави, ілюстрацій «Енеїди» різних років й авторської анімації.

«Проект побудований за принципом колажу, в ньому багато натяків і цитат – візуальних, музичних, поетичних. Глядачеві пропонується зупинятися, відволікатися на деталі, перевіряти, знаходити все нову й нову інформацію і... повертатися, у власний спосіб вибудовуючи контекст», – йдеться в анонсі події.

Проект називають багатовимірним путівником світом «Енеїди» від Агенції АртПоле. Він дає можливість зануритися в потоки української мови, не втомлюючись від архаїчних звучань й значень, а навпаки, насолоджуючись порівнянням традиційного й актуального.

Початок – о 21.15. Вхід вільний.

Афіша заходу (Джерело - соцмережі)

Захід відбувається в рамках Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Poltava. Оновлення – у спільноті на фейсбуці.

Нагадаємо, фестиваль триває вродовж 8–10 червня. 9 червня безкоштовний концерт у Полтаві відіграє гурт «Жадан і Собаки».

Опублікована: 6 червня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація