У Полтаві розпочали встановлювати металеві стовпчики на зупинках

Автор: Вікторія Баберя, 7 вересня, 08:29

Фото: Встановлення обмежуючих стовпчиків уже розпочали (Фото Вікторії Бабері)


Перші в Полтаві стовпчики, які відмежовуватимуть і захищатимуть пішоходів від машин, встановили на зупинці «Медакадемія».

Зміни до ДБН «Вулиці і дороги населених пунктів» передбачають обов'язкове встановлення металевих стовпчиків на всіх тротуарах біля пішохідних переходів в одному рівні, а також біля зупинок громадського транспорту. Про це повідомив депутат міськради Вадим Ямщиков.

Такі металеві стовпчики на тротуарах дозволять значно підвищити безпеку пішоходів, адже здатні зупинити (або суттєво знизити швидкість) транспортний засіб у разі його виїзду за межі проїжджої частини.

«Виявляється, зробити наше місто безпечнішим – реально. І великою мірою в цьому треба завдячувати місцевому бізнесу. Якщо говорити з підприємцями відверто і предметно, якщо вони розумітимуть, яку користь можуть принести місту, вони готові робити свій вклад у розвиток Полтави», – пояснив Вадим Ямщиков.

Наразі вже ведуться перемовини з підприємцями, які ведуть діяльність на зупинках «Промбаза» та «Хіммаш». Тож, скоріше всього на цих зупинках і з’являться наступні металеві стовпчики.

Додамо, міська влада також висунула вимогу до вищезазначених підприємців, що вони повинні забезпечити не тільки благоустрій навколишньої території та прибирання снігу у зимовий період, а і зробити укладення тактильної плитки на краю зупинки та забезпечити її інформаційними табличками зі шрифтом Брайля.

Встановлення обмежуючих стовпчиків уже розпочали (Фото Вікторії Бабері)

Рішення стосуються наступних зупинок:

  • «1-а міська лікарня» (в сторону ОЦЕВУМу);
  • Маршала Бірюзова, 55, зупинка «Новозаводська»;
  • «Автовокзал»;
  • «Героїв Сталінграду» (в сторону м-ну Половки);
  • вул. Європейська, зупинка «Медакадемія» (в сторону Центру);
  • «Оптика»;
  • вул. Богдана Хмельницького (в сторону Центру);
  • «Хіммаш».
Опублікована: 7 вересня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація