lrbptnugtzghq9yo

У липні вийшов перший випуск суспільно-політичного видання «Велика Полтава», де публікуються матеріали про Олександра Шамоту. Газета не містить жодних вихідних відомостей видання, що передбачено Законом України «Про видавничу справу». Зокрема, у статті 23 йдеться, що їх має оформлювати видавець, але хто видає газету «Велика Полтава», чиїм коштом і яким тиражем – невідомо. Та не важко […]

У липні вийшов перший випуск суспільно-політичного видання «Велика Полтава», де публікуються матеріали про Олександра Шамоту.

Газета не містить жодних вихідних відомостей видання, що передбачено Законом України «Про видавничу справу». Зокрема, у статті 23 йдеться, що їх має оформлювати видавець, але хто видає газету «Велика Полтава», чиїм коштом і яким тиражем – невідомо. Та не важко здогадатися.

Вихідні дані – це відомості, що характеризують видання і призначені для його оформлення, бібліографічного опрацювання, статистичного обліку та інформування споживача

Керівник пресслужби Полтавської міськради Віталій Улибін розповів ЗМІСТу 9 липня, що це видання однозначно випускають не бюджетним коштом, адже цих видатків немає у програмі з висвітлення діяльності міськради. Попри це, не можна підтвердити і факт, що Олександр Шамота видає цю газету власним коштом. Отримати коментар секретаря міськради щодо газети «Велика Полтава» не вдалося.

Обкладинка видання

У першому випуску видання пишуть про Олександра Шамоту як про ефективного менеджера, тему децентралізації і пишуть про переваги об’єднання сільських громад з міською. 

Зокрема, це матеріали «Велика Полтава – хто увійде до Полтавської ОТГ та які перспективи у нової громади» й «Олександр Шамота: “Велика Полтава має бути рівною в усіх привілеях”».

Додамо, що у власному телеграм-каналі Олександр Шамота називає Полтавську ОТГ «Велика Полтава» і пише виключно про переваги такого об’єднання. Нагадаємо, що ЗМІСТ писав про те, як формують Полтавську ОТГ, і чому це погана ідея.

Loading...