Ілюстартивне фото
Ілюстартивне фото

(Джерело – ВВС Україна)

У селі Балаклія Білоцерківської сільської громади релігійна громада ухвалила рішення про перехід до Православної церкви України.

Збори відбулися 8 липня. Про це повідомив благочинний Шишацького округу протоієрей Павло Якименко.

Прихожани Свято-Покровського храму зібралися, щоб вирішити долю своєї місцевої церкви. На зборах релігійної громади з благословення Архієпископа Полтавського і Кременчуцького Федора релігійна громада ухвалила рішення. Жителі вирішили вийти з підпорядкування московського патріархату й приєднатися до Помісної Церкви України.

Священнику, який очолював цей прихід, запропонували разом з громадою перейти до Помісної церкви України, але він відмовився.

Нагадаємо, що попри тиск московського патріархату в Шишаках та заяви Митрополита Філіпа про «міжконфесійну ворожнечу», люди створили громаду ПЦУ. 2 липня відбулися збори жителів Шишацької громади. За їхнім рішенням, з благословення Владики Федора, офіційно почала існування громада Помісної Церкви України в Шишаках.

Також у Карлівці триває процес підготовки до створення релігійної громади Православної церкви України. Для цього уже звернулися до місцевої влади з проханням виділити приміщення для майбутнього храму.

Loading...