lomlsqegfghfntil

Від початку карантину в області зафіксували 789 випадків зараження. У серпні одужали 169 пацієнтів. За даними Полтавської ОДА, від початку карантину одужали 500 людей. Протягом місяця померло через ускладнення коронавірусної хвороби 5 людей. Усього в області зафіксували 20 смертей людей, в яких підтвердили коронавірусне захворювання. Цього місяця у Полтавській області також фіксували захворювання у людей, […]

Від початку карантину в області зафіксували 789 випадків зараження.

У серпні одужали 169 пацієнтів. За даними Полтавської ОДА, від початку карантину одужали 500 людей.

Протягом місяця померло через ускладнення коронавірусної хвороби 5 людей. Усього в області зафіксували 20 смертей людей, в яких підтвердили коронавірусне захворювання.

Поширення коронавірусного захворювання Полтавщиною у серпні

Цього місяця у Полтавській області також фіксували захворювання у людей, які повернулися з інших областей, які були у «червоній» та «помаранчевій» карантинних зонах. Зокрема, люди поверталися Одеси, Трускавця, Рівного та населених пунктів Тернопільської, Луганської, Івано-Франківської та Харківської областей. Про це повідомляли в Полтавському обласному центрі громадського здоров’я.

З початком адаптивного карантину, Полтавщина постійно перебувала у «зеленій» карантинній зоні.

Динаміка зростання захворюваності

Нагадаємо, ЗМІСТ публікував динаміку інфікування коронавірусом протягом липня. За минулий місяць в області різко збільшилося кількість підтверджених інфікованих – зафіксували 121 випадок коронавірусу. Для порівняння – за червень нових виявили 44.

Loading...