Більшість жителів Полтавщини, у кого вчора підтвердили коронавірус, привезли його з інших областей

Автор: Анастасія Добряк, 14 серпня, 13:37

Фото: На Полтавщині зафіксували нові випадки інфікування коронавірусом


Учора зафіксували 17 інфікувань коронавірусом на Полтавщині. З них 11 пацієнтів прибули з інших регіонів України.

Зокрема, люди повернулися Одеси, Трускавця, Рівного та населених пунктів Тернопільської, Луганської, Івано-Франківської та Харківської областей. Про це ЗМІСТу відомо з тг-каналу Полтавського обласного центру громадського здоров’я 14 серпня.

У центрі кажуть, що більшість пацієнтів інфікуються в регіонах, що повністю або частково віднесені до «червоної» та «помаранчевої» карантинних зон. Варто зазначити, що рівень захворюваності в цих областях продовжує зростати.

Учора на Полтавщині зафіксували рекордну кількість інфікувань коронавірусом. Усього в регіоні підтвердили 533 випадки. Нині продовжують лікування 138 людей. Учора одужало 8 людей, а за весь час 388 пацієнтів.

Наразі Полтавщина знаходиться у «зеленій» зоні адаптивного карантину. Попри це, у центрі громадського здоров’я кажуть про загрозу поширення коронавірусу через міграцію людей Україною та за кордон. Для цього фахівці радять:є

  • утриматися від подорожей без особливої потреби, відвідування курортних областей та багатолюдних заходів;
  • користуйтеся захисними медичними масками у місцях скупчення людей (транспорт, магазини, заклади культури) та при контакті з людьми, які повернулися з-за кордону або інших регіонів;
  • дотримуватися соціальної дистанціювання 1,5 м;
  • мити руки та користуйтеся антисептиками;
  • проводити вологе прибирання та дезінфекцію з провітрюванням приміщень.

Нагадаємо, карантин продовжили до 31 серпня. Із 1 серпня регіони ділитимуться за рівнями епідемічної небезпеки («зелений», «жовтий», «помаранчевий», «червоний»). Два з них мають обмеження для діяльності закладів освіти. 

ЗМІСТ опублікував динаміку інфікування коронавірусом протягом липня. За минулий місяць в області різко збільшилося кількість підтверджених інфікованих – зафіксували 121 випадок коронавірусу. Для порівняння – за червень нових виявили 44.

Опублікована: 14 серпня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація