До цього навчальний заклад працював у приміщенні колишнього дитячого садка, а на заняття ліцеїсти ходили в педколедж.

30 вересня на сесії Полтавської обласної ради ухвалили рішення прийняти на баланс області будівлю Кременчуцької громади, яка слугуватиме навчальним корпусом військового ліцею. Про це повідомили у Полтавській обласній військовий адміністрації. 

У виділеному приміщенні найближчим часом зроблять ремонт, облаштують укриття і вже з початку 2023 року мають розпочати заняття.

Нагадаємо, також у грудні 2021 року на сесії Полтавської обласної ради депутати вирішили створити Градизький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Тоді це питання викликало шквал дискусії серед депутатів різних фракцій, бо ходили чутки, що ніби через створення нового ліцею закриють Кременчуцький навчальний заклад з посиленою військово-фізичною підготовкою. Але ексголова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов це спростував.

Створення нового ліцею пов'язане з тим, що у червні 2021 року прийняли положення про військові ліцеї. Як повідомляла 8 грудня ексдиректорка Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віта Ковальська, у Полтавській області не має жодного військового ліцею, який відповідав би всім нормам і стандартам.

Віта Ковальська розповідала, що у Градизькому ліцеї буде нове мультимедійне обладнання, яке відповідає вимогами не тільки ЗСУ, а й НАТО.

У новому військовому ліцеї навчатимуться учні 8-11 класів.

Loading...