Управління житлово-комунального господарства суду не боїться: продовжує фінансувати «улюблену» сім’ю

Автор: Ксенія Омельченко, 6 червня, 16:45

Фото: Управління житлово-комунального господарства суду не боїться: продовжує фінансувати «улюблену» сім’ю (фото - ar.volyn.ua)


Одна з улюблених сімей-підрядників управління ЖКГ Полтави – родина Клименків – отримала за тиждень три підряди на ремонт ліфтів. За роботу місто заплатить їм більше 500 тис. грн.

Зазначимо, що мова йде про:

  • Поточний ремонт ліфта у будинку №11 по бул. Ю. Побєдоносцева, за який УЖКГ планувало заплатити 170 тис. грн. Натомість ФОП «Клименко Олена Дмитрівна» запропонувала виконати роботи за 169,1 тис. грн. Економія для міста – 0,51%.
  • Капремонт ліфтів (системи диспетчеризації) в будинку №31 по вул. Великотирнівська. Ці роботи УЖКГ оцінило у 197 тис. грн, натомість ФОП «Клименко Неля Миколаївна» запропонувала виконати роботи за 195,6 тис. грн. Економія для міста – 0,7%.
  • Капремонт ліфтів (системи диспетчеризації) в будинку №20 по вул. Грушевського. За оцінкою УЖКГ, роботи коштували 148 тис. грн, натомість ФОП «Клименко Неля Миколаївна» робитиме ремонт за 146,7 тис.грн. Економія для міста – 0,87%.

Зазначимо, що насправді ремонтами ліфтів займаються вони лише номінально. Так, ФОП Олена Клименко спеціалізується виробництвом прикрас, про що також свідчать її сторінки в соціальних мережах.

Крім Олени та Нелі Клименко, договори на ремонт ліфтів із ЖКГ уклав її чоловік – ФОП Дмитро Клименко (26 договорів на ремонт ліфтів на суму 7 млн. грн).

Іноді вони підписують необхідні документи і знімають гроші через свої карткові рахунки.

Натомість фактично вищезазначені особи ремонтом ліфтового обладнання не займаються і є підконтрольними Олександру Олепіру. Адже, як зазначає ІВ «Полтавщина», ФОП Олепір ще в 2018 році вирішив не сплачувати великі податки за підряди УЖКГ та створив спершу один ФОП-«прокладку», а потім і два інших – і це все родина Клименків. Такі «прокладки» необхідні підприємцю, аби просто проводитиме кошти.

Додамо, що Олександр Олепір є зятем Володимира Левченка, депутата Полтавської міськради від партії «Совість України», який фактично є власником фірми «Будкомплект». Ця фірма також займається ремонтами ліфтів.

Опублікована: 6 червня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація