Вакцина від коронавірусу
Вакцина від коронавірусу

Джерело – slovoidilo.ua

Міністерство охорони здоров’я закупило першу партію вакцини – 500 тис. доз препарату CoviShield розробки компаній Оксфордського університету та компанії AstraZeneca.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я 23 лютого. Вакцину мають доставити до аеропорту Бориспіль.

За інформацією МОЗ, 22 лютого в Україні зареєстрували вакцину проти COVID-19 Oxford/AstraZeneca, яку виробили на заводі в Індії. Препарат подали на реєстрацію до МОЗ 15 лютого. Вакцину зареєстрували за спрощеною процедурою, яка скорочує її тривалість до 5 робочих днів.

Зберігати вакцину CoviShield потрібно за температури від 2°C до 8°C. Щеплення потрібно робити двічі з інтервалом 4-12 тижнів.

Нагадаємо, що Полтавщина однією з перших отримає вакцину від коронавірусу. Нею щеплюватимуть працівників мобільних бригад з імунізації та медичних працівників, які надають допомогу госпіталізованим з COVID-19. На Полтавщині діятимуть 11 мобільних бригад з вакцинації.

Додамо, що на Полтавщині створили 53 пункти щеплення для вакцинації від COVID-19. Їх організували на базах центрів надання первинної медичної допомоги та приватних медичних закладів.

Loading...