Вимушена заміна. На фракцію «Радикальної партії» обласної ради чекає зміна складу

Автор: Анна Єгорова, 6 жовтня, 17:07

Фото: Депутати фракції Радикальної партії


Згідно з проектом рішення до чергової сесії, депутат Микола Шимка заявляє про складення депутатських повноважень. Якщо рада прийме відставку, фракція «Радикальної партії Олега Ляшка» поповниться новим представником, і однопартійці вже мають припущення, хто ним стане.

Валерій Калюжний, депутат обласної ради та заступник голови фракції «РПЛ», повідомив, що єдиною причиною складання 78-річним Миколою Шимкою депутатського мандату є стан його здоров'я:

«Усі ми люди, і здоров'я іноді вносить свої корективи. Свого часу Микола Федорович як порядна людина зробив усе необхідне, щоби якомога швидше стати до рядів Радикальної партії і намагатися виконувати повноваження, які надала йому громада при голосуванні. Але спочатку одна операція пройшла, зараз інші проблеми... Тому прийняв рішення (це моя думка), що аби фракція працювала, потрібно щоб інша людина зайшла. Тобто в найближчий час через стан здоров'я він не бачить можливості виконання депутатських повноважень. Коли його висували, він дуже дієвою людиною був, у нього колосальний громадський досвід».

 

Микола Шимка (Джерело - oblrada.pl.ua)    

Згідно з дослідженням руху ЧЕСНО у 2016 році Микола Шимка пропустив 64% засідань комісій і 38% сесій – тоді він пояснив свою відсутність тяжкою хворобою. Депутат також став єдиним із корпусу облради, хто вчасно не подав електронну декларацію.

Рішення щодо того, хто «зайде» у фракцію замість Миколи Шимки, якщо рада підтримає відставку, прийматиме ЦВК – на підставі результатів голосування 2015-го року. Однак Валерій Калюжний висловив припущення, що скоріш за все це буде Олександр Сірик.

Якщо вірити онлайн-реєстрам і порталу ЦВК, 51-річний Олександр Миколайович Сірик – мешканець Лубен, має вищу освіту, член «Радикальної партії Олега Ляшка». У 2015-му році балотувався до Полтавської обласної ради і на посаду мера міста Лубни. Олександр Сірик також є співзасновником ГО «Лубенська люстраційна комісія».

Олександр Сірик (Джерело - соцмережі)

Нагадаємо, у червні розподіл повноважень у фракції дещо змінився: на Руслана Рогова, який виконував обов'язки очільника фракції в облраді, патрульна поліція склала протокол про кермування напідпитку. Тоді голова партії Олег Ляшко заявив про зняття Руслана Рогова з цієї посади та вимогу про складання мандату, а нардеп Ігор Мосійчук повідомив, що відтепер обов'язки керманича фракції виконуватиме Володимир Савченко. З цього приводу Валерій Калюжний повідомив, що Руслан Рогов лишається у складі фракції «РПЛ», і рішення щодо виходу з неї чи про відкликання мандату однопартійці не ухвалювали.

Опублікована: 6 жовтня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація