У пункті тварин стерилізують, доглядають, соціалізують та передають новим господарям.

Начальник відділу регулювання чисельності бездоглядних тварин Сергій Богодюк на зустрічі з волонтерами та зоозахисниками 19 липня прозвітував про роботу пункту.

Частину звіту становить наявне харчування тварин на три місяці (до кінця серпня):

  • субпродукти 2-ої категорії – 71 тис. 760 грн;
  • крупи в асортименті – 45 тис. 506 грн.

Годують улюбленців за нормами харчування службових тварин МВС, яких списали зі служби за віком. Також у пункті займаються стерилізацією та вакцинацією проти сказу. За словами Богодюка, пункт підписав договір на стерилізацію 300 тварин та 50 діб лікування з державною ветеринарною клінікою на вул. Південній, 4.

Стерилізація проводиться згідно відловів, запису від опікунів та волонтерів.

За період з 1 січня 2022 року було відправлено на стерилізацію 50 тварин з вулиць міста. Виловили на лікування та перетримку 56 тварин. Простерилізували 213 тварин.

Територію пункту перетримки намагаються привести до ладу. Уже відремонтували вольєри та будки. Окрім цього, поліпшені умови утримання тварин, облаштували майданчик для вигулу.

Сергій Богодюк каже, що допомогти з вигулом або соціалізацією можуть всі охочі. Для цього необхідно прийти на вул. Нижньомлинську, 33а. 

Нагадаємо, зоозахисники Полтави вимагають відкрити дані про нових власників безпритульних тварин. Раніше волонтери мали доступ до цієї інформації, але наразі його закрили.

Сергій Богодюк говорить, що підприємство планує укласти угоди з волонтерами на опікунство над тваринами:

«Кожен з опікунів матиме по 5 тварин за якими будуть зобов’язані доглядати, зокрема приходити до пункту, щоб вигулювати їх, соціалізувати тощо. Такі волонтери також підпишуть форму про нерозголошення персональних даних про нових господарів тварини та матимуть змогу спілкуватися з ними та простежувати подальшу долю тварини».

Наразі громадські організації, які займаються зоозахистом, та хочуть стати волонтерами-опікунами мають направляти заяви до КАТП-1628. Ці заяви розглянуть на підприємстві та запропонують волонтеру підписати угоду на опікунство.

Loading...