zgpuhgezcf9qcvkt

З 18 березня скасують перевезення автомобільним та залізничним транспортом як у межах Полтавської області, так і між регіонами.  Уряд обмежив регулярні та нерегулярні перевезення автомобільним транспортом пасажирів у приміському сполученні, а також всередині області та між областями.  Заборона пов’язана з поширенням коронавірусу, і діятиме з 18 березня до 3 квітня. Повернути кошти за придбані квитки […]

З 18 березня скасують перевезення автомобільним та залізничним транспортом як у межах Полтавської області, так і між регіонами. 

Уряд обмежив регулярні та нерегулярні перевезення автомобільним транспортом пасажирів у приміському сполученні, а також всередині області та між областями. 

Заборона пов’язана з поширенням коронавірусу, і діятиме з 18 березня до 3 квітня. Повернути кошти за придбані квитки можна в касах автовокзалу. 

Не доїхати буде і залізничним транспортом у всіх напрямках внутрішніх сполучень: 

  • приміському; 
  • міському; 
  • регіональному; 
  • дальньому. 

На офіційному сайті «Укрзалізниці» зазначено, що вони компенсують повну вартість уже придбаних квитків. Повернути кошти можна буде протягом місяця з часу відправлення потяга. Тому полтавців попросили не поспішати на вокзали, щоб не створювати натовпи. 

Скасувати перевезення вирішили на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України 16 березня.  Олег Синєгубов, очільник Полтавської ОДА, сказав, що на Полтавщині введуть постанову щодо обмеження перевезень. 

ЗМІСТ також писав, що з 18 березня забороняється перевозити одночасно понад 10 пасажирів у міському транспорті. 

Нагадаємо, з 17 березня до 3 квітня, всі заклади громадського харчування, фітнес-клуби, ринки й перукарні припиняють свою роботу. Аби не паралізувати життя міста, у Полтаві працюватимуть стратегічно важливі об’єкти.

Loading...