xnslwv9jcxvzrlna

У Полтаві сезон почався 4 червня і вже 2 тижні рятувальники працюють у посиленому режимі та слідкують за людьми під час купання на Ворсклі та ставках.

Щодо Полтави, то випадків утоплення зафіксовано не було, але водолази витягли з води 6 полтавців. Про це повідомив у середу, 17 червня, начальник КО «Рятувально-водолазної служби» ПМР Євген Савчук.  А от в області, за словами в.о. керівника КУ «Рятувально-водолазна служба» ПОР Олега Сакало, з початку купального сезону загинуло 10 дорослих та 2 дитини. 

Загалом, з початку року на Полтавщині рятувальники зафіксували 23 надзвичайні події на воді. У них загинуло 22 дорослих та 2 дитини. 

«Основна причина, чому люди тонуть на воді, – це алкоголь. З початку року 60% потопельників – рибаки та плавці в нетверезому стані. Рибаки перевертаються на човнах. У зимову рибалку – провалюються під кригу. Інші 20% – це діти, за якими не доглядали батьки. Ще 15% – порушення техніки безпеки при використанні плаваючих засобів. Інші 5% – це форс-мажорні обставини», – розповів Олег Сакало.

Нині обласні та міські рятувальники працюють в посиленому режимі. В обласних рятувальників збільшений робочий день (з 8:00 до 20:00) та є чергування на вихідних. Міські пляжі патрулюють катери з гучномовцями.

Нагадаємо, що 4 червня почався купальний сезон, до якого комунальники підготовували міські пляжі.

Loading...