Заступник голови Опішнянської ОТГ стверджує, що очільника громади намагалися підставити спробою дати хабара

Автор: Аліса Куценко, 24 липня, 09:29

Фото: Голова Опішнянської ОТГ Микола Різник


У вівторок, 23 липня, військова прокуратура повідомила про затримання голови Опішнянської селищної об’єднаної територіальної громади Миколи Різника. Заступник голови спростовує це і звинувачує новообраного депутата Олега Кулініча в підставі.

Про затримання Миколи Різника прес-служба військової прокуратури повідомила вчора, 23 липня:

«Під час одержання 12 тисяч гривень хабара від місцевого підприємця викрито голову Опішнянської селищної об’єднаної територіальної громади, що на Полтавщині. Безпосередньо під час вчинення злочину посадовця затримала військова прокуратура Полтавського гарнізону спільно з Слідчим управлінням обласного ГУ Нацполіції та Управлінням захисту економіки в Полтавській області ДЗЕ Нацполіції. Предмет злочину вилучений».

За словами прес-служби, селищний голова отримав «винагороду» від приватного підприємця за укладення договору про добровільне відшкодування збитків за фактичне користування земельною ділянкою, виділеною під розміщення шиномонтажу.

Також у військовій прокуратурі повідомляють, що наразі проводяться першочергові слідчі дії. Затриманій службовій особі, яка займає відповідальне становище, готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого  ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, який карається в’язничним терміном від 5 до 10 років. Також готується клопотання до суду про взяття голови ОТГ під варту.

Як розповів ЗМІСТу заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Теймур Мустафаєв, вчора, близько третьої години дня, коли вони знаходилися в своїх кабінетах (розташованих навпроти), до кабінету Різника підійшов чоловік.

«Коли він був біля кабінету, то зробив різкий рух і вкинув у кабінет згорток. Микола Миколайович виводив провокатора з кабінету до приймальні, і тут же, в цю секунду, вони тільки переступили поріг із кабінету, Різника притисли до дверей і сказали, що проводяться слідчі дії».

За словами заступника, фразу про слідчі дії вони сприяли як жарт. Після цього, секунд через десять, до приймальні зайшло ще шість чоловік і показали посвідчення.

«Я думаю, це політичні опоненти, зокрема народний депутат по нашому округу Олег Кулініч. Так, він виграв вибори, але в територіальній громаді на чолі – не його людина, яку він висував на минулих виборах», – додав Теймур Мустафаєв.

Щодо чоловіка, який начеб то кинув згорток з грошима, то це , за словами Теймура Мустафаєва, був Ігор Рябчевський, який проживає в Миргороді та продає речі на OLX.

Додамо, що заступник вважає: справа розвалиться, оскільки Різник не брав до рук згортка і на ньому немає його відбитків.

Як додав Теймур Мустафаєв, сьогодні Микола Різник дає свідчення.

Нагадаємо, вибори до ОТГ на Полтавщині проходили 23 грудня 2018 року. Так, на голову Опішнянської селищної ради було зареєстровано одинадцять претендентів, два кандидати хотіли стати керівниками Чорнухинської ОТГ, і одна людина претендувала на голову Краснолуцької громади.

Головою Опішнянської селищної ради обрано кандидата Миколу Різника (самовисуванець), який отримав 57% голосів виборців. Наступний за кількістю отриманих голосів Руслан Заголовацький  43% підтримки. Явка виборців по Опішнянській ОТГ становить 60%.

Опублікована: 24 липня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація