IMG_0563

5 серпня відбулося прощання з 18-річним добровольцем, воїном та музикантом, з позивним «Студент» який загинув у бою в Мар’їнці.

На прощання з полеглим героєм прийшли рідні та друзі воїна, щоб вшанувати пам’ять Максима Краснокутського. Він був старшим навідником механізованого батальйону військової частини А7014. Виконуючи обов’язки служби загинув 28 липня унаслідок артобстрілу у Мар’їнці.

«Максиме, твої друзі, які прийшли провести тебе в останню путь, не зрадять. Помстимося, відвоюємо. І звучатиме марш перемоги і ти гратимеш основну партію. Спочивай зі світлом. Ми в боргу перед твоєю пам’яттю», – говорить полтавка Лариса Семеняга під час прощання.

Максим Краснокутський пішов захищати Україну на війні з російськими окупантами. Захисникові було 18 років, але це був його свідомий вибір – вибір воїна і героя.

Рідні захисника розповіли, що Максим Краснокутський народився у 2004 році, навчався у музичній школі по класу саксофона й займався бальними танцями.

У 2019 році Максим вступив на навчання у Полтавський фаховий коледж мистецтва імені Миколи Лисенка. Торік почав працювати у муніципальному духовому оркестрі «Полтава» під керівництвом Едуарда Головашича.

З початком повномасштабної війни добровольцем пішов на фронт. Тітка Максима Краснокутського Ліна Богодиста говорить, що він хотів у теробороні допомагати полтавським військовим, а потім його відправили на навчання:

«Максим проходив навчання на Яворівському полігоні. На другий тиждень, як його туди привезли разом з іншими солдатами, почалися ворожі обстріли. Їхню казарму знищили на початку березня. У березні-квітні вони мешкали в наметах, у лісі. У травні їх перевели у Чернігівську область. Влітку ми дізналися, що Максим уже в Донецькій області, на передовій. Він говорив, що перебував за 500 метрів до лінії розмежування, де бачив, як орки махали нашим солдатам руками, а потім стріляли. Кожного дня ми дивилися чи є Максим онлайн в месенджері. Якщо один раз на день подзвонить, то це було велике щастя. Я із ним спілкувалася 27 липня. Останнє повідомлення я відправила йому 28 числа, але він його уже не прочитав».

У Максима Краснокутського залишилися мати, батько та молодший брат, який потребує догляду. Допомогти родині можна переказом за реквізитами: 4149 4991 1501 7731 (Краснокутська Ірина Степанівна).

Вічна пам’ять українському воїну.

Loading...