36-річного артилериста поховали на Полтавщині

Сергій Комаренко

Сергій Комаренко боронив Україну у 2016 році й знову взяв зброю до рук у 2022. Свій останній бій воїн прийняв біля Часового Яру.

11 травня з героєм прощалися в його рідному селі на Полтавщині.

Воїн загинув 5 травня поблизу Бахмута. Сергій Комаренко лишився вірний військовій присязі та українському народу.

Його життя було пов’язане з сусідньою Дніпропетровщиною, де він мешкав і звідки пішов на фронт. Був одружений. Має чотири доньки.

У 2016 році Сергій добровільно став учасником АТО. Звільняв Авдіївку та Іловайськ, бив ворога, будучи артилеристом. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення росії, 26 лютого 2022 року молодший сержант Сергій Комаренко знову став на захист Батьківщини.

Провели в останню дорогу Сергія Комаренка в Ряському, де мешкають його батьки, «живим» коридором, квітами, прощальними словами.

Вічна пам’ять воїну!