Апеляційний адмінсуд у Харкові не поновив Олександра Мамая на посаді мера Полтави

Автор: Вікторія Баберя, 26 березня, 14:59

Фото: Олександр Мамай (фото Олега Журавльова)


Колегія суддів Другого апеляційного адмінсуду в Харкові на засіданні 26 березня залишила без змін рішення суду першої інстанції.

Згідно з ним, 22 грудня колегія суддів Полтавського окружного адмінсуду ухвалила рішення не поновлювати Олександра Мамая на посаді міського голови. 

Олександр Мамай

«Залишили в силі рішення суду першої інстанції. Суд оголосив коротке рішення, а про мотивацію в ухваленні даного рішення стане відомо в повному тексті, який складуть протягом 5 днів. Надалі Олександр Мамай може подати касаційну скаргу і оскаржити рішення», – прокоментувала ЗМІСТу представниця Полтавської міськради Віта Мосієнко.

Під час судового засідання. Віта Мосієнко та Олександр Мамай

Сам екс-мер не відповів на дзвінок ,тож наразі невідомо, чи оскаржуватиме він рішення апеляції в касації, чи ні.

Колегія суддів Харківського апеляційного адмінсуду

Зауважимо, Олександр Мамай зазначав, що подав апеляційну скаргу ще наприкінці 2018-го. У суді її зареєстрували ж 22 лютого 2019 року. Справу щодо поновлення його на посаді міського голови Полтави розглядатимуть у Другому апеляційному адміністративному суді. Колегія суддів: Армен Бегунц, Микола Яковенко та Ольга Лях.

Раніше Олександр Мамай запевнив, що повернеться на посаду міського голови в кінці березня – на початку квітня. Якщо не вдасться – то він планує балотуватися в нардепи. До того стало відомо, що екс-мер очолив обласну організацію «Опозиційна платформа – За життя», а також є довіреною особою кандидата Юрія Бойка по 144 округу.

Нагадаємо, Олександра Мамая позбавили посади під час другого пленарного засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міськради. «За» звільнення мера проголосували всі присутні 29 депутатів.

Опублікована: 26 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація