Без повторного допиту Саєнко та арешту майна її чоловіка: суд залишив скаргу родини Левченків без розгляду

Автор: Вікторія Баберя, 29 березня, 12:15

Фото: Суд залишив скаргу родини Левченків без розгляду (фото Олега Журавльова)


Слідча суддя Октябрського райсуду Марина Материнко ухвалила відповідне рішення 21 березня.

Зазначимо, мати загиблого велосипедиста Артема Левченка, подала скаргу на бездіяльність слідчого Юрія Титаренка у справі Наталії Саєнко. Адже в жодне із чотирьох судових засідань за даною скаргою, ні Наталія Левченко, ні її адвокат Дмитро Семеха не з'явились та про причини відсутності суду не повідомляли.

Тому, суддя Материнко вирішила залишити скаргу без розгляду. Та все ж, згідно з діючим законодавством, надалі родина Левченків може повторно звернутися з аналогічною скаргою в суд.

Зауважимо, потерпіла Левченко, у скарзі просила суд зобов’язати слідчого вчинити наступні дії:

  • звернутися до суду із клопотанням про арешт майна чоловіка підозрюваної Саєнко;
  • провести повторний допит Наталії Саєнко, а також вчинити ряд слідчих дій, спрямованих на отримання доступу до абонентів, з якими підозрювана мала зв`язок 06.11.18 р. на місці ДТП;
  • ознайомити її (Наталію Левченко) або захисника з результатами вчинення вищевказаних слідчих дій.

Потерпілі Олег та Наталія Левченки (фото Олега Журавльова)

Згідно з висновками судової автотехнічної експертизи, причиною ДТП та її наслідків є порушення Наталією Саєнко правил дорожнього руху. Судово-медична ж експертиза становила, що смерть хлопчика спричинили тілесні ушкодження, отримані внаслідок аварії.

Наразі судом накладено арешт на нерухоме майно підозрюваної в Полтаві та Полтавському районі, яке станом на 5 лютого 2019 року їй належало. Наталія Саєнко намагалася оскаржити дану ухвалу, проте Полтавський апеляційний суд не задовольнив скаргу.  Підозрювана зараз перебуває під домашнім арештом у нічний час доби до 9 травня.

Зауважимо, родина Левченків подала цивільний позов на 300 млн грн – компенсацію за спричинену моральну шкоду (у зв'язку з цим і арештували майно). А 25 лютого родина  подала ще одну скаргу на бездіяльність слідчого у справі.

Нагадаємо, поліція розшукує свідка ДТП, що сталася у центрі міста (на кільці по вулиці Соборності) 6 листопада 2018 року близько 14:00 на пішохідному переході біля Малої академії мистецтв. Тоді джип Mercedes-Benz, за кермом якого була Наталія Саєнко, збив Артема Левченка, який їхав на велосипеді. Хлопчик два місяці перебував у лікарні і, не прийшовши до тями, він помер від отриманих травм у понеділок, 7 січня.

Зауважимо, під час слідчого експерименту в середу, 6 лютого, встановили, що на момент скоєння ДТП, Артем Левченко рухався на велосипеді на великій швидкості, а не йшов пішки.

Крім того, 27 лютого суд призначив проведення комплексної транспортно-трасологічної, судово-автотехнічної та судово-медичної експертизи.

Опублікована: 29 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація