3wOzfMYimw2Bz6uL

Лід вагою близько 50 кг зірвався з даху п’ятиповерхівки по Токарному провулку,9, дивом не вбивши улюбленця Османа, який мешкає у дворі.

Про це повідомила полтавка Марина Шашко у facebook ввечері четверга, 7 лютого. За її словами, брила впала на собаку вночі 6 лютого близько 21.40. Протягом години вони з сусідами згуртувалися, скинулися грошима і повезли рятувати життя собаки до ветеринарної клініки.

«Османа обстежили і надали першу медичну допомогу, зробили укол знеболювального, поставили потрібні крапельниці та зробили рентген, який показав, що хребет цілий, але є рідина в черевній порожнині».

На ранок 7 лютого постраждалій тварині призначили УЗД, що показало пошкодження селезінки та велику кількість рідини. Через  40 хвилин завдяки «Базі донорів для собак та котів м.Полтави і область» до лікарні приїхав хазяїн з собакою-донором. Після переливання крові Осману зробили операцію з видалення селезінки. Залишається відкритим питання щодо некрозу (відмирання тканин шлунку) і вирішальні дві доби.

Рахунок із медклініки
Рахунок із медклініки

Мешканці, які лікують Османа, просять фінансової допомоги в усіх любителів тварин.

Карта 5168 7426 0422 3903 (Марина Володимирівна Шашко).

Loading...