Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – rv.gov.ua

У Миргородській громаді можуть поновити контроль за носінням масок у публічних місцях.

Про це повідомили на сайті Миргородської громади 14 вересня. Рішення ухвалили на засіданні  Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації, пов'язаної з поширенням COVID-19.

У Миргородській міській раді нагадали, що в області та громаді не скасовували масковий режим у місцях скупчення людей, хоч із початком повномасштабної війни його фактично перестали дотримуватися. 

У Миргородській громаді в період з 5 до 11 вересня зареєстрували 90 нових хворих на COVID-19. За останніми даними, 12 вересня хворобу діагностували у 33 людей, а 13 вересня – у 26.

Через зростання захворюваності в громаді посилюють профілактичні заходи та можуть знову почати контролювати дотримання маскового режиму у публічних місцях.

За словами лікарів, хвороба в більшості випадків протікає як ГРВІ, однак може раптово дати ускладнення хронічних хвороб. Основні симптоми коронавірусної хвороби: гарячка, головний біль, біль у горлі, у суглобах і м’язах, нежить тощо. Специфічним симптомом продовжує бути втрата смаку та нюху. Жителів громади закликають вакцинуватися від коронавірусу та робити бустерні щеплення.

Нагадаємо, що всім планують дозволити робити друге бустерне щеплення проти COVID-19. Наразі отримати другу бустерну дозу вакцини можуть літні люди та пацієнти з важкими супутніми хворобами.

Loading...